Firma

Nasze zadania

Dostarczanie najlepszych produktów i świadczenie usług na najwyższym poziomie w branży infrastruktury, budowlanej i projektowej. Specjalizacja w zakresie produkcji wyrobów dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz badań i rozwoju.

Nasza wizja

Bycie uznawanym przez naszych pracowników, klientów, partnerów i czołowych kontrahentów za  regionalnego i globalnego lidera, który wyznacza standardy dla infrastruktury, budownictwa i projektowania na całym świecie.

MYŚL GLOBALNIE, DZIAŁAJ LOKALNIE

 

Nasza etyka

Wzrost gospodarczy jest ważny tylko wtedy, gdy towarzyszy mu poprawa dobrobytu społeczeństwa. Oparta na solidnych podstawach współpraca z władzami i środowiskiem biznesowym umożliwia nam tworzenie miejsc pracy oraz rozwój programów edukacyjnych i zdrowotnych.

Szanujemy i chronimy środowisko naturalne, aby ludzie mogli żyć lepiej i zdrowiej. 

ŁĄCZNOŚĆ
SZACUNEK
INWESTYCJE
DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI

Nasza historia

50 LAT HISTORII

Firma CGM została założona w 1962 r. przez Francesco Cavazzuti.

Rozpoczęła ona wówczas projektowanie i produkcję maszyn oraz form do wyrobów betonowych.
Przez te wszystkie lata firma CGM zawsze ściśle współpracowała ze wszystkimi klientami. Dzięki ciągłym poszukiwaniom nowych i innowacyjnych rozwiązań CGM jest obecnie liderem w branży prefabrykacji z suchej masy betonowej. Obecnie firma CGM oferuje wiedzę uzyskaną w ciągu ponad 50 lat badań i doświadczeń w ponad 40 krajach.

Firma CGM, tworząc najnowocześniejsze wyroby i świadcząc usługi na najwyższym poziomie dla wszystkich swoich klientów, stosuje się do najnowszych norm oraz wymagań jakościowych.

 • CGM founding member

  Francesco Cavazzuti

 • CGM founding members

  Założyciele

 • CGM factory

  Stara hala produkcyjna

 • concrete block making machine prototype

  Prototyp maszyny TB